Bugun...


Eskipazar OSB’de Kamulaştırma Bedelleri Ödenmeye Başlandı

Eskipazar OSB’de Kamulaştırma Bedelleri Ödenmeye Başlandı

Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi kamulaştırma çalışmalarıyla ilgili işlemler aralıksız devam ediyor.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Eskipazar İlçesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette, Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde devam eden kamulaştırma çalışmalarıyla ilgili Karabük’e müjdeli haberler verdi.

Ülke ekonomisine daha çok destek olmak, Karabük’ün ve bölgenin kalkınmasını hızlandırmak adına büyük bir projeyi daha AK Parti hükümeti Karabük’e kazandırdıklarını ifade eden Başkan Altınöz, Eskipazar OSB’de kamulaştırma bedellerinin hak sahiplerine ödenmeye başlandığını söyledi.

AK Parti hükümeti olarak Karabük’e 19 yıldır çok büyük yatırımların yapıldığını ve Eskipazar OSB ile bu yatırımların devam ettiğini belirten Başkan Altınöz açıklamalarına şöyle devam etti; “ Eskipazar OSB adına İl Özel İdaresi tarafından 2020 yılı Aralık ayında yapılan ilk kamulaştırma bedelleri 22.02.2021 tarihinden itibaren ödenmeye başlandı.

Yapılan kamulaştırma çalışmasında 2 bin 550 adet işlem yapılmış olup; bu tapuların OSB adına Eskipazar Tapu Müdürlüğü’nde tescilleri yapılmaktadır. Yasal işlemler tamamlandıktan sonra peyder pey ödemeler yapılmaya devam edecek.

AK Parti hükümeti olarak bizler ülkemizin ve memleketimizin gelişmesi için elimizden gelen tüm gayretleri gösteriyoruz. Yatırımların takipçisi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah bundan sonra da Karabük’ümüze güzel projeleri getirmek adına geçmişte olduğu gibi bugünde çaba sarf edeceğiz.”


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ2 + 4 =
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI